ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 6695131
nr 669 5131
1800-tal, höjd: 46
Kondition: Slitage, Skador
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 november 2010
kl 19:13:06
24/11 10:31:05
100 kr
29/11 19:08:06